Noutati

Portret de zeita

zeite    Stiti cum arata zeitele? Nu, nu ne referim la cele din mitologia greceasca din antichitate. Ne referim la zeitele din zilele noastre, in carne si oase. Daca nu stiti, va spunem ca arata ca fetele de la PRO Studio.

    Pentru ca nicio vacanta nu e completa fara un set de fotografii care sa pastreze vie amintirea unei experiente de vis le-am oferit tuturor fetelor ocazia de a realiza shootinguri profesionale in cele mai frumoase locatii din Grecia.

    Cadrele au fost realizate  fie pe plajele superbe ale Insulei Amorgos, fie pe stradutele inguste si feerice specifice insule, fie in apa cristalina a Marii Egee.

    Ne-am gandit ca astfel le putem oferi acestora si un boost de originalitate pentru imbogatirea contentului de pe siteul pe care acestea lucreaza, dandu-le ocazia membrilor acestora sa traiasca si ei la randul lor experienta greceasca prin intermediul acestor imagini inedite.

    La sfarsitul shootingurilor am avut ocazia sa vedem  adevaratele zeite care se aflau in interiorul lor: zambetele, frumusetea, multumirea, fericirea si lumina din ochii lor, toate acestea le-au conferit o aura speciala, le-a transformat in niste fiinte cu puteri nemasurate.

    Cuvintele sunt de prisos, asa ca lasam imaginile sa vorbeasca de la sine.
    Daca si tu vrei sa faci parte din echipa noastra si sa traiesti pe proprie piele astfel de experienta, vin-o si alatura-te echipei noastre!

22 octombrie 2016,
1457 vizualizari
Acest site foloseste cookie-uri proprii si ale tertilor. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla AICI mai multe informatii!