Noutati

Model de studio vs model independent

pozaPro Studio este studioul de videochat care ajuta zi de zi modelele sa evolueze si sa scrie povesti de succes pentru actualele si viitoarele modele de videochat.

Echipa noastra este formata din foste modele care au reusit rezultate extraordinare in domeniu si care iti vor dezvalui treptat toate ingredientele realizarilor si evolutiei lor.

Suntem studioul de videochat care depune zilnic efort si creativitate deoarece pentru noi, tu esti extrem de valoroasa iar cu ajutorul tau putem scrie in continuare povestea Pro Studio.

Comunitatea noastra de modele si foste modele este bine inchegata, iar legaturile din cadrul companiei Pro Studio se bazeaza pe respect, seriozitate si parteneriat reciproc.

Bineinteles ca majoritatea fetelor ce isi doresc sau se gandesc sa lucreze in videochat se intreaba cum este mai profitabil pentru ele sa activeze in industrie?

Care este totusi cea mai buna si rentabila modalitate? Intr-un studio sau de acasa?
 
Pro Studio are sediul la doar 5 minute de statia de metrou Unirii, in centrul Bucurestiului, astfel incat modelele noastre sa poata ajunge foarte usor la munca din orice locatie s-ar afla.

Camerele sunt special aranjate, designul special fiind realizat cu o mare atentie la detalii si la confortul pe care trebuie sa il ai atunci cand esti online.

In cadrul studioului, fiecare camera este amenajata in functie de dorintele si necesitatile modelelor noastre, astfel incat acestea sa aiba o gama larga de alegeri. Tinem mereu cont de ceea ce te face fericita si relaxata deoarece stim cat de necesar este acest aspect pentru ca tu sa ai mereu o energie pozitiva.

Internetul pe care il vei folosi in cadrul studioului este unul de mare viteza, fiind special conceput pentru acest tip de job. Datorita acestui lucru, modelul care isi desfasoara activitatea in studio nu trebuie sa isi faca griji din cauza internetului, proprietatile celui din studio fiind net superioare fata de cel folosit acasa. Prin urmare, pozitionarea modelului pe siteurile cu care colaboreaza va fi una excelenta iar membrii vor avea o imagine clara, fara intreruperi si timp pierdut pentru a remedia diverse inconveniente.

In cadrul studioului nostru gasesti echipamente de ultima generatie si ai parte de suport tehnic(online si offline) 24/7.
Calitatea imaginii pe care o transmite si pe care o are modelul de videochat trebuie sa fie intotdeauna perfecta, indiferent de siteul pe care il acceseaza si de pe care lucreaza modelul. Drept urmare, calculatoarele, camerele web si restul echipamentului nostru tehnic necesar sunt profesionale si extrem de performante.

Disponibilitatea unui echipament tehnic profesional eficace, promptitudinea utilizarii unor instrumente conforme cerintelor actuale ale industriei de videochat si colaborarea cu o echipa profesionala si eficienta la care poti apela oricand, aduc modelului de videochat beneficii pe care nu le poate avea muncind de acasa, din propriul apartament.

Nu trebuie uitat faptul ca o lumina clara, calitativa si bine amplasata ajuta extrem de mult modelul la locul de munca.
O lumina buna influenteaza intr-un mod cat se poate de pozitiv modelul si ii pune in valoare frumusetea si trasaturile.
Modul de iluminare trebuie sa fie adaptat atat trasaturilor fizice ale modelului de videochat cat si intentiei sale de comunicare.
Intelegerea importantei fiecarui element definitoriu pentru succes, al fiecarui element si al locului acestora in spatiu sunt determinate de cunostintele noastre ca si studio profesionist si experimentat.

La final, trebuie sa mai stii ca lucrand intr-un studio si nu de acasa, ai parte de urmatoarele beneficii:

Pro Studio este singura agentie din Romania a carei echipa de management este formata exclusiv din foste modele – chiar daca suntem o agentie de videochat noua, toata echipa este formata din personal cu o vasta experienta in industrie, astfel incat drumul tau catre castiguri din ce in ce mai mari va fi unul mult mai usor si mai bine documentat. Echipa noastra este poate singura din Romania care este formata 100% din personal feminin pentru ca tu sa poti fi mereu relaxata si sa te focusezi asupra muncii si evolutiei tale financiare.


Legalitate. Siguranta modelelor noastre este principala noastra grija. Pro Studio iti garanteaza transparenta si legalitate pe toata perioada colaborarii tale cu noi. Videochatul este un job ca oricare altul si este legal. Pro Studio este cu toate actele la zi, exact la fel cum vei fi sit u daca vei lucra alaturi de noi. Alaturi de noi ai posibilitatea sa verifici online ORICAND statusul taxelor tale.

Spatii de lucru moderne. Feedback-ul pozitiv obtinut de la modelele noastre ne ajuta sa evoluam si in ceea ce priveste spatiile de lucru de care dispunem si in care tu iti vei putea desfasura in cele mai minunate conditii orele de munca. Designul fiecarei camere a fost gandit pana la cele mai mici detalii, iar spatiile comune te vor ajuta sa te relaxezi si sa te simti exact ca acasa. Modelele noastre de videochat considera studioul nostru ca fiind a doua lor casa, asa ca asteptam sa te convingi si tu de acelasi lucru.

Participarea la evenimente internationale si nationale. Modelele noastre au posibilitatea de a participa la evenimente nationale si internationale din industrie, de a socializa si de cunoaste din ce in ce mai bine industria.

De cateva ori pe an au loc evenimente la care vei putea participa si care te vor ajuta sa intelegi si mai profund meseria de model de videochat.

Transparenta si confidentialitate. Jobul de model presupune un program normal si este o meserie ca oricare alta. Accesul pe site-urile cu care colaboram este restrictionat pentru Romania, asa ca nu trebuie sa iti faci griji in privinta confidentialitatii jobului tau. Daca nu iti doresti sa discuti despre ocupatia ta, nimeni nu va afla care este jobul tau, deoarece in cadrul ProStudio confidentialitatea este  unul dintre atuurile noastre.

Trebuie sa stii ca acestea sunt doar cateva dintre motivele si avantajele colaborarii cu Pro Studio si ca decizia de a lucra ca model indepentend sau ca model in cadrul studioului, iti apartine in totalitate.

Noi te asteptam la interviu(0753019000), iar daca ai intrebari suntem nerabdatori si incantati sa iti raspundem.

30 noiembrie 2018,
81 vizualizari
Acest site foloseste cookie-uri proprii si ale tertilor. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla AICI mai multe informatii!