Noutati

Trei pasi de poveste ce duc catre Pro Studio

IMGInainte de toate cel mai important este sa iei decizia de a face parte din echipa noastra cu toata inima, fara teama si determinata sa-ti faci un viitor sigur.

Pentru a ajunge sa lucrezi ca model glamour la Pro Studio ai cativa pasi foarte simpli de urmat, dar necesari.
1. Aplici pe site, iar noi te contactam in cel mai scurt timp.
2. Sustii interviul in timpul caruia vei afla orice detaliu de intereseaza.
3. Participi la o sesiune foto profesionala. Portofoliul te va ajuta in drumul tau spre succes.

Restul pasilor ii vom face impreuna, pentru ca deja faci parte din echipa noastra. Asta inseamna ca te vom sprijini in tot ce ai nevoie, pentru a ajunge la performantele pe care ti le doresti.

A fi model glamour nu este usor, insa iti garanteaza succesul si, cel mai important, stabilitatea financiara. Este cel mai bine platit job. Ai 7000 de lei venit fix incepand din primele zile sau un procent din incasari de 60%, in plus, beneficiezi de un program de lucru flexibil, adaptat dorintelor tale si de oferta noastra prin care poti opta pentru imbunatatirea aspectlui fizic prin operatii estetice in cazul in care iti va oferi mai multa incredere in tine. Multe dintre modelele noastre si-au vazut visele de a avea o casa, o masină, operatii estetice de marirea sanilor, o vacantă de lux sau sa-si intretina familia implinite. In continuare iti explicam ce trebuie sa faci ca sa vii mai aproape de noi.

1. Aplici pentru job
Pentru a aplica există mai multe moduri. Tu trebuie doar sa-l alegi pe cel care ti se potriveste.  
- Suni direct pe numerele de telefon din sectiunea Contact;
- Completezi formularul din sectiunea Contact;
- Porti o discutie live cu colega noastra Adriana, care te va programa la un interviu.
Indiferent ce varianta alegi, trebuie sa ne lasi numarul tau de telefon, pentru a te putea contacta. Asa vom stabili toate detaliile legate de data si ora la care va avea loc interviul.

2. Interviul
Daca am stabilit interviul, atunci am ajuns la pasul numarul doi si ne vom cunoaste. Discutiile vor fi pur informative si le vei purta cu Adriana, una dintre cele mai sociabile si deschise persoane. Profita de asta pentru ca o poti intreba orice cu privire la job-ul pe care ti-l doresti. Ii poti povesti despre tine, despre personalitatea ta si despre ce vrei sa obtii. Contam pe o discutie relaxanta, insa folositoare. Nu ne suparam nici daca vii cu intrebari notate de acasa. Recomandam asta. Doar asa, la finalul interviului, vei fi pe deplin lamurita si pregatita pentru un tur al studioului. Iti vom arata spatiile de lucru si locurile de realaxare.
Dupa ce si acest pas a fost parcurs fiecare dintre noi poate lua o decizie. 

3. Sesiunea  foto
Daca ai primit un raspuns favorabil din partea noastra, iar tu te-ai decis sa faci parte din echipa de modele glamour Pro Studio, atunci vei participa la o sedinta foto profesionista. Nu trebuie sa ai emotii. Colegele noastre te vor ajuta sa ai atitudinea corecta iti vor arata cum sa-ti scoti in evidenta persoanlitatea si sa arati ca pe covorul rosu. Tu trebuie doar sa fii odihnita si pregatita sa zambesti camerei.

Fotografiile obtinute in urma sesiunii vor fi editate pentru a fi perfecte si folosite pentru crearea profilului tau de model.


20 februarie 2018,
32656 vizualizari
Acest site foloseste cookie-uri proprii si ale tertilor. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla AICI mai multe informatii!